Міжнародна діяльність кафедри спрямована на забезпечення ефективності співпраці із навчальними закладами-партнерами та науковцями різних європейських країн, пошуку, вивчення та імплементації кращого закордонного досвіду науково-дослідної та навчально-методичної роботи, розширення мобільності НПП та студентів, адаптації до європейських стандартів із збереженням кращих напрацювань національної освіти.
Головними напрямами діяльності кафедри у сфері міжнародного співробітництва є :
- співпраця з міжнародними освітніми установами;
- використання міжнародного досвіду в науковій та навчально-методичній роботі;
- організація стажувань, підвищення кваліфікації викладачів кафедри;
- залучення науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти до участі у міжнародних проєктах;
- сприяння науковій та проєктній співпраці з іноземними колегами.
Кафедра розширює міжнародні контакти зі спорідненими кафедрами європейських університетів з метою обміну науковим досвідом, презентацією наукових власних досліджень. У 2022 р. підписано Угоду про співпрацю з Університетом Париж XII Валь де Мари. У рамках Угоди здійснюється міжнародне співробітництво із НПП щодо проходження міжнародного стажування та підвищення кваліфікації; спільних організацій конференцій; публікацій результатів наукових досліджень у колективних монографіях та закордонних виданнях, індексованих у наукометричних базах даних. У 2022 році професор кафедри Юровська В.В. прийняла участь у програмі міжнародного стажування “New Law and Order of (post) Covid- 19 World: Socio Economic Impact, Tourism and Education”, доцент кафедри правового регулювання економіки Ваганова І.М. взяла участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних на науково-педагогічних працівників «Разом із Визначними Лідерами сучасності; Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для формування Успішної особистості та Трансформації Оточуючого Світу».
НПП кафедри беруть участь у різних міжнародних семінарах, воркшопах, тренінгах.
НПП і здобувачі періодично отримують інформацію про міжнародні проєкти, гранти, міжнародні стажування, курси вивчення мов через заходи, які проводить Відділ міжнародних зв`язків.
Отримані результати у межах міжнародної академічної співпраці реалізуються у навчальному процесі, зокрема при підготовці студентів за освітньо-професійною програмою першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня. Практично всі навчальні дисципліни передбачають вивчення світового досвіду і практичних результатів.
